Kategoria 5-6 lat

 

NAGRODY

 

Oliwier Bobrek 6 l. Zespół Szkół w Białce, Radzyń Podlaski, op. Agnieszka Kapczuk

Manuel Zaremba 3 l. MOPT, op. Łucja Zapart

Hania Muc 6 l. MOPT, op. Dorota Hammer

Jagoda Matysiak, 6 l.  MOPT, op. Anna Podsiedlik

Malwina Krajewska 6,5 l. Pałac Młodzieży Szczecin op. Magdalena Kucharska 

Zosia Tochowicz 5 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Julia Pol 6 l., Młodzieżowy Dom Kultury  im. Króla Maciusia Pierwszego, Płock, op. Sylwia Serwach- Barucha

Krystian Stolorz 4 l. Przedszkole Niepubliczne Pałacyk Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Julia Wloka 4 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Inga Czarnecka 6 l. Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego, Płock, op. Sylwia Serwach- Barucha

Ania Majewska 5 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Adrian Pluta 6 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Pola Zarudzka 6 l. Studio „mARTa” Gliwice, op. Marta Zajączyńska- Kowalska

Gabriela Skowyra 6 l. Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Ewa Bartosz- Mazuś

Natalia Holona 5 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

 

WYRÓŻNIENIA

 

Estera Skowron 6 l. Miejski Dom Kultury, Myszków, op. Joanna Pińczyńska

Julia Kacus 6 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Natalia Kępińska 6 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Gabriela Stasikowska 5 l. MOPT, op. Beata Studzińska

Dominika Siwak 6 l. Młodzieżowy Dom Kultury  Gorlice, op. Wojciech Haberek

Gabriela Piecuch 6 l. Młodzieżowy  Dom Kultury Gorlice, op. Wojciech Haberek

Jaś Bąk 6 l. Studio „mARTa” Gliwice, op. Marta Zajączyńska- Kowalska

Ala Ulińska 4 l. Młodzieżowy Dom Kultury  im. Króla Maciusia Pierwszego, Płock, op. Sylwia Serwach- Barucha

Karol Sitkiewicz 5 l. Przedszkole Niepubliczne Pałacyk Katowice,  op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Gabrysia Szybuła 3,5 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Zuzia Wermińska 4 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Ania Goryczka 5 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Natalia Kępińska 6 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

 

Kategoria 7-10 lat

 

NAGRODY

 

Oliwia Pol 10 l. Pracownia Plastyczna GiR-a Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Milada Więckowska

Anna Kulpińska 8 . Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Anna Szewczyk

Klimek Nędza 8 l. Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Maria Podobińska

Julia Soja 10 l. Zespół Szkół nr 4 Dąbrowa Górnicza, op. Kinga Bielec

Marcin Kuligowski 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Zosia Wojciechowska 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Kasia Gorgoń 8 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Damian Joniec 7 l. Starochorzowski Dom Kultury Oddział Chorzowskiego Centrum Kultury Chorzów, op. Iga Słupska

Justyna Woźniczka 7 l. Pałac Młodzieży Katowice, op.  Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Aniela Baj 10 l. Pałac Młodzieży Pracownia Malarstwa Warszawa, op. Saida Siczek

Agnieszka Trawińska 10 l. Pałac Młodzieży Pracownia Malarstwa Warszawa, op. Saida Siczek

Marcin Dorczyński 9 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Paweł Kaziród 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna „Creatio” Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Zosia Chinningham 7 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Natalia Poniewierska 7 l. MOPT, op. Beata Studzińska 

Wiktoria Błaszczyńska 7 . Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Zofia Idasiak 10 l. Studio „mARTa” Gliwice, op. op. Marta Zajączyńska- Kowalska

Dominik Kubas 8 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Michalina Lichoń 8 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Magdalena Górska 8 l. Młodzieżowy  Dom Kultury Gorlice, op. Wojciech Haberek

Inga Krauze 8 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Bożena Szynkielewska

Maja Filipczyk 9 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Nikola Kias 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Laura Zasadni 8 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Wojciech Haberek

Maja Pleszyniak 8 l. MOPT, op. Magdalena Skorus

Natalia Smalcuga 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Alicja Chojnacka 10 l. Pracownia Walor Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Ewa Tomas- Modlich

Damian Woźnik 8 l. MOPT, op. Dorota Hammer

Julia Jambor 9 l. Siemianowickie Centrum Kultury Pracownia Plastyczna „Okienko”, op. Iga Słupska

Mikołaj Mochnacki 10 l. Studio „mARTa” Gliwice, op. op. Marta Zajączyńska- Kowalska

Krzysiu Koziewicz 6 l. MOPT op. Anna Podsiedlik

Piotr Szczepaniuk 10 l. Zespół Szkół w Białce koło Radzynia Podlaskiego, op. Iwona Mańko

Oliwier Irla 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Jakub Przyciasa 8 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Jakub Szczypa 7 l. Pracownia Plastyczna”Okienko” Siemianowickie Centrum Kultury, op. Dorota Micior- Gajewska

Emma Dąbrowska 7 l.  Pałac Młodzieży Warszawa, op. Hanna Stefańska

Hanna Adamska 8 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Saida Siczek

Weronika Duras 8 l. Młodzieżowy Dom Kultury Zamość, op. Magdalena Cieplechowicz- Buczak

Jakub Brynker 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury Zamość, op. Magdalena Cieplechowicz- Buczak

Nadia Brzozowska 8 l. MOPT, op. Magdalena Skorus

Róża Kiebdój 7 l. MOPT, op. Joanna Słoń

 

WYRÓŻNIENIA

 

Oliwia Marek 8 l. Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK Piotrków Trybunalski MOK Piotrków Trybunalski, op. Anita Góra

Emilia Król 10 l. Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa Górnicza, op. Małgorzata Polak

Milena Maćkowska 9 l. Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa Górnicza, op. Małgorzata Polak

Amelia Jedlinska 10 l. Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa Górnicza, op. Małgorzata Polak

Jakub Machnicki 10 l.  Szkoła Podstawowa nr 32 Sosnowiec, op. Irena Federowicz

Krystian Trzciński12 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Zuzanna Tarsa 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Dominika Maciejczyk 10 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Maria Zawadowicz 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Angelina Surzyńska 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Kinga Wolska 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Maria Łukasiak 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Dominika Maciejczyk 10 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Katarzyna Korzeń 10 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Maja Pleszyniak 7 l. MOPT, op. Dariusz Kostecki

Oliwia Smalcuga 9 l. MOPT, op. Dariusz Kostecki

Oliwia Mucha 8 l. MOPT, op. Dariusz Kostecki

Jakub Wesołowski 9 l. MOPT, op. Dariusz Kostecki

Aleksandra Osińska 10 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Bożena Szynkielewska

Martyna Kapuścińska 10 l. Pałac Młodzieży Szczecin, op. Bogumił Kuźnica

Oliwia Korulczyk 7 l. Zespół Szkół w Białce, Radzyń Podlaski, op. Dorota Koncerewicz

Natalia Szczocarz  7 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Wojciech Haberek

Natalia Walusiak 7 l. Młodzieżowy Dom Kultury Bolesławiec, op. Katarzyna Sas

Natalia Gawron  8 l. MOPT, op. Dorota Hammer

Zosia Kasprzyk 8 l. MOPT, op. Dorota Hammer

Zuzia Muc 8 l. MOPT, op. Dorota Hammer

Emilia Księżopolska 7 l. Pałac Młodzieży Szczecin, op. Bogumiła Kuźnicka

Paweł Knebel 8 l. Suwalski Ośrodek Kultury Pracownia Plastyczna „Centrum” Suwałki, op. Halina Maćkiewicz

Karol Lewandowski 9 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Michała Woźnik 9 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Anna Miazga 8 l. Galeria sztuki MOK Dębica, op. Mariola Zając

Martyna Gil 9 l.  Zespół Szkół w Białce koło Radzynia Podlaskiego, op. Grażyna Hankiewicz

Wiktoria Krychta 10 l. Pałac Młodzieży w Warszawie, op. Bożena Szynkielewska

Eliza Janiszek 10 l. Pałac Młodzieży w Warszawie, op. Hanna Stefańska

Agata Katarzewska 9 l. Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Ewa Tomas Modlich

Maja Gontarz 7 l.  Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu Nielisz , op. Małgorzata Magryta

Martyna Szeliga 10 l. Galeria Sztuki MOK, op. Mariola Zając

Amelia Kowalczyk 9,5 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Maria Słupik 9 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Wiktoria Markiewicz 9 l. Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa Górnicza, op. Jolanta Górnik

Klara Szynkowska 7 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Zuzanna Wójcik 9 l. Ośrodek Edukacji Artystycznej  Piotrków Trybunalski, op. Monika Głowacka

Izabela Kałuża 9 l. Szkoła Podstawowa nr 21 Dąbrowa Górnicza, op. Barbara Kochanowska

Marta Pachowicz 7 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Kaja Kaczmarczyk 10 l. Pracownia Plastyczna GiR-a Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Milada Więckowska

Helena Łazarska 8 l.  Pałac Młodzieży Warszawa, op. Saida Siczek

Weronika Dawidek 9 l. Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Maria Podobińska

Wiktor Śliwiński 10 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Paulina Lozano- Santos 8 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Bianka Nowak 9 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Helena Szypuła 7 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Dominika Muras 10 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Joanna Barzycka 9 l. Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Urszula Gabryś - Suchorab

Igor Haberka 7 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Amelia Barglik 10 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Liliana Mazurek 8 l. MOPT, op. Anna Podsiedlik

Oliwia Hanzer 10 l. MOPT, op. Joanna Słoń

 

Kategoria11-15 lat

 

NAGRODY

 

Julia Marczewska 11,5 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Oliwia Tołysz 13,5 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Marta Stepień 13 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Justyna Gibała 12 l.  Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Eliza Bartosz- Mazuś

Matylda Kunicka 13 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Dorota Mądroń 13 l.  Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

Urszula Górniak 14 l. Studio „mARTa” Gliwice, op. op. Marta Zajączyńska- Kowalska

Julia Kwiecińska 12 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Saida Siczek

Wiktoria Kaczmarek 12 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Mateusz Wolniaczyk 12 l. MOPT

Katarzyna Młynarska 12 l. Pałac Młodzieży Katowice, op. Katarzyna Markiewicz -Jarocka

Marta Sowik 13 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Marlena Mojżesz 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, op. Małgorzata Magryta

Weronika Deć 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Kacper Rak 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Wiktoria Kosińska 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Szymon Derza 12 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Angelika Jerzak 13 l Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Patrycja Tenerowicz 15 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

Wiktoria Sabat 15 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Anna Bober 14 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Hanna Wróblewska 15 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Jagoda Chmielewska 15 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Patrycja Dziewior 11 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Michalina Rudnik 12 l. Chojnicki Dom Kultury Chojnice, op. Wanda Sawicka

Bartosz Walszczyk 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Wiktoria Szmigiel 13 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Jakub Zasadni 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Wiktoria Florek 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Klaudia Gogał 11 l.  Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Wojciech Sikorski

Anna Nowak 11 l.  Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Maria Podobińska

Ewa Pala 12 l. MOPT, op. Kinga Bielec

Marta Balcerek 12 l. MOPT, op. Kinga Bielec

Maria Pieczarka 12 l. MOPT, op. Kinga Bielec

Emilia Lach 15 l. MOPT, op. Kinga Bielec

Nadia Koudera 12 l. MOPT, op. Kinga Bielec

Emilia Kucharz 11 l.  MOPT, op. Kinga Bielec

Dawid Koźmiński 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Eliza Bekus 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Greta Moskalewicz 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Julia Sęga 11 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Kamila Nowolska 15 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Zuzanna Sierakowska 14 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Joanna Ginalska 15 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Dominika Krzystańska 11 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Kamila Nowolska 15 l. MOPT, op. Joanna Słoń

 

WYRÓŻNIENIA

 

Wiktoria Drygierczyk 14 l. Gimnazjum nr 5 Sosnowiec, op. Irene Fedorowicz

Michała Dobrasiewicz 14 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Aleksandra Łojewska 15 l. Gimnazjum nr 5 Sosnowiec op. Irene Fedorowicz

Olga Szymczak 12 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Zofia Wróblewska 12 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Agata Żelazna 13 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Marta Ćwiertnia 15 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Weronika Potyrcha 14 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Krzysztof Godek 14 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Magda Bulanda – Gorol 13 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Julia Sobiecka 13 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Marta Kucharczyk 11 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Dominika Sajur 13 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Bartłomiej Harnasz 14 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Milena Więcek 12 l.  Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Marlena Kostrzewa 15 l.  Pracownia Plastyczna GiR-a Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Milada Więckowska

Mateusz Zaskurski 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Wiktor Kowalczyk 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Martyna Jaźwińska 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Karolina Urbańska 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Kamil Kaczor 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Patryk Płowiec 13 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Dominik Wegerski 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Klaudia Brych 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Szymon Błaszkiewicz 14 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Wiktoria Florek 12 l. Szkoła Podstawowa nr 31 Dąbrowa Górnicza, op. Joanna Lubowska- Dziewierska

Aleksandra Palko 14 l. Pałac Młodzieży Pomorskie Centrum edukacji Szczecin, op. Mariola Grochowska

Julia Pieńkus 11 l. Zespół Szkół w Białce koło Radzynia Podlaskiego, op. Grażyna Hankiewicz

Julia Sienkiewicz 11 l. Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu Nielisz, op. Małgorzata Magryta

Klaudia Gocał 11 l. Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane, op. Wojciech Sikorski

Weronika Soczek 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Zuzanna Tarsa 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Krystian Trzcinski 12 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Duszan Ładoś 14 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Kinga Kaczmarska 12 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Natalia Bartnik 14 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Marta Stępień 13,5 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Nadia Kondera 11 l. MOPT, op. Beata Będkowska

Pola Serwacka 11 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Bożena Szynkielewska

Julia Gdesz 11 l. Pałac Młodzieży Warszawa, op. Hanna Stefańska 

Norbert Wróblewski 11 l. Młodzieżowy Dom Kultury Zamość, op. Magdalena Cieplechowicz- Buczak

Gabriela Liszka 12 l. MOPT, op. Iwona Wilk

Julia Cwynar 12 l. Pracownia Plastyczna „Kameleon” przy MDK Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Danuta Sarna

Kinga Bicz 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Marysia Pieczarka 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Hanna Włodek 11 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Zuzanna Juda 12 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Oliwia Hanzer 10 l. MOPT, op. Joanna Słoń

 

 

Kategoria wiekowa

- młodzież szkół ponadgimnazjalnych

 

NAGRODY

 

Jakub Mendyka 16 l.  Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Magdalena Zieleźny 17 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Anna Paszenda 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Aleksandra Szopa 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Aleksandra Wesołowska 16 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Olga Drapacz 16 l. MOPT, op. Joanna Słoń

Paulina Kluk 18 l. MOPT, op. Iwona Wilk

Agnieszka Śniedka 20 l. MOPT, op. Iwona Wilk

Sylwia Bober 18 l. MOPT, op. Iwona Wilk

 

WYRÓŻNIENIA

 

Anna Wąsiewicz 19 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Marta Woźniok 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Dominika Wąsiewicz 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Karolina Zielonka 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Zuzanna Szmajduch 16 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Krzysztof Mańka 18 l. Pracownia Plastyczna „Creatio” Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Aldona Kaczmarczyk- Kołucka

Nikola Polek 16 l. I Liceum Ogólnokształcące im.  W. Łukasińskiego, Dąbrowa Górnicza

Monika Juzek 18 l. Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik, op. Ewa Tomas- Modlich

Elżbieta Kubuś 20 l. Państwowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, Bolesławiec, op. Joanna Mysiek Michnowska

Paulina Sztabińska 19 l. Suwalski Ośrodek Kultury Pracownia Plastyczna „Centrum” Suwałki, op. Halina Mackiewicz

Maciej Sikora 16 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Grzegorz Karpiński

Marcin Góra 17 l. Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice, op. Danuta Słyś- Tohl

 

ZAGRANICA

 

Nagrody

 

Słowacja

 

Gabriela Bacikova 10 l. Zakladna umelcka skola Povazska Bystrica, Słowacja, op. Irana Babikova

Patrik Niżnik 7 l. Zakladna umelcka skola Povazska Bystrica, Słowacja, op. Irana Babikova

Veronika Fabsova 8 l. Zakladna umelcka skola Povazska Bystrica, Słowacja, op. Irana Babikova

Patrik Niznik 7 l. Zakladna umelcka skola Povazska Bystrica, Słowacja, op. Irana Babikova

 

Rosja

 

Antipova Ekaterina 8 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Hromovicheva Agata 8 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Lukackaya Ulyana 8 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Leshkevich Ivan 9 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Kuyanov daniil 10 l.Briskina Kristina 9 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Boronina Nadja 9 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Dashina Dasha 7 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Kosjanenko Irina 10 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Boronina Diana 11 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

Romanova Anastasiya 11 l. Children's Art Studio „Ulei” Moskwa, Rosja, op. Izosimov Yury Grigoryevich

 

Ukraina

 

Ania Makuszinska 10 l. Pałac Dzieci i Młodzieży Czerniowce, Ukraina, op. N. R. Bojczuk

Za zestaw prac  Pałac Dzieci i Młodzieży Czerniowce, Ukraina

 

Czechy

 

Veronika Matznerova 8 l. ZS Studenka Sjednoceni Studenka, Czechy

Simon Matysek 7 l. ZS Studenka Sjednoceni Studenka, Czechy

Nikol Veselkova 9 l. ZS Studenka Sjednoceni Studenka, Czechy

Tomas Sobek 4 l. ZS Studenka Sjednoceni Studenka, Czechy

 

Zambia

 

Charles Kanomba Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Job Libuwe Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Mary Libuwe Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Steven Bwalya Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Zaca Mbewe Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Faith Chileshe Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

Timothy Nglulube Dom Opatrzności Bożej Chawama – Lusaka, Stowarzyszenie, Lusaka- Zambia, Afryka

 

Włochy

 

Za zestaw prac Schools in Castell'Umberto Prowincja Mesyna Sycylia, Włochy

 

Rumunia

 

Za zestaw prac  Bogdan Vodă” School in Câmpulung Moldovenesc, Rumunia

 

Indie

 

Za zestaw prac  Jyothi Seva School for the Blind Venkateshpura Bangalore, Indie

Placówka Wychowania Pozaszkolnego

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ORAZ TERMINY POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA PRACY TWÓRCZEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ NA ROK SZKOLNY 2017/2018 - plik poniżej!

HARMONOGRAM NABORU 2017_18.pdf
Dokument PDF [36.6 KB]

Dobra praktyka programu!

 MOPT otrzymał wyróżnienie "INNOWATORA 2015", nagrodę nadawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu!

 

Zagłębiowska Nagroda

           "HUMANITAS"          

dla MOPT! 

 

Punkt Informacji Turystycznej

w Muzeum Miejskim ,,Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej.


dystrybucja materiałów:

promocyjnych, map, przewodników, folderówdotyczących miasta Dąbrowy Górniczej, Jury Krakowsko – Częstochowskiej, województw aśląskiego.

 

telefon:

+ 48 511402209

email:

dabrowa-gornicza@silesia.travel